#1 2008-09-05 21:27:15

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

LIMITY FLOTY DLA RANG

Proponuje takie drastyczne środki bo byt wiele osob musli ze jak ma 40 owiec to juz jest silny.

Moja propozycja jest taka:

Akazy i Sbre- tylko transportowce

Defiant - w zaleznosci od ilosci planet (7 koloni z minimum 200 polami + jedna wolna lub taka która mozna porzucic )  eco ( level kopalni 18 ekstraktor 15)  i bedan (tech. boj. och. i pancer. 7)  dopuszczalne   60 Krazownikow 120 C.M. i L.M.- zakaz rozwijania technologi napedu nadprzestrzennego

Akira - te same waronki co przy Defiancie tyle ze flota może byc 2 razy wiek- mozna zaczac badania nad technologia napędu nadprzestrenego zaka budowy ciężkich okreto

Galaxy- flota bez ograniczen jesli jest conajmniej 1 moon i eco na poziomie 23 kopalnie matalu i krysztalu ekstraktor deuteru level 20 badania dowolny poziom

Sovereing- minimum jeden moon  flota bez ograniczeń

Jeśli macie jakies zastrzzenia to prosze je zgłaszać TUTAj.

Ograniczenia te zostana wprowadzone zeby zapobiegac atakom na słabszych graczy którzy zapomna wysłać flote na FS-y

POZDRAWIAM


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#2 2008-09-08 07:25:49

gwuzducha

Użytkownik

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

A jak ktoś już ma większą flotę niż w założeniach to ma ją zniszczyć?

Offline

 

#3 2008-09-08 15:26:20

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

jesli ktos ma juz flote to niemoze jaj robudowywać a jesli inna to niech policzy ile ma surku w niej a ile jest warta ta z limitu jeśli wynik jest podobny to czyli poszlo tyle samo mety krychy i deuty to spoks


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#4 2008-09-08 19:20:07

gwuzducha

Użytkownik

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

W jakich sposób to ma ochraniać słabych graczy? Przecież my i tak nie atakujemy ludzi z naszego sojuszu.

Offline

 

#5 2008-09-09 13:59:13

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

jeszcze i Ty gwuzducha potrzebujesz ochrony
a co zrobisz moze podstawke jak bedzie leciec np 1000 pancer na kogos nikt z nasz niema takich moliwosci
pozatym brak floty to tez ochrona bo mozna zapomniec puscic FS i jak zeskanuja takiego delikweta to ma przekichane + to ze zamiast w flote  ktora i tak niewiele moze zdzalac surowce pojda w eco i badania a tego nieda se rozwalic wiec tak czy inaczej PY beda rosły ale przy znacznie mniejszym ryyku ich spadku jak mie to spotkalo miesac temu stracilem 60k PKT ale dostałem moona :-))


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#6 2008-09-09 18:01:04

gwuzducha

Użytkownik

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

Sądze że każdy powinien inwestować surowce w to na co ma ochotę. Ja zbierałam 600k krychy na badania zamiast inwestowac w flote. Wtedy przylecial koles rozwalil mi cala obrone wszystko zabral a nie stracil nawet 1 statku.

Offline

 

#7 2008-09-10 14:54:33

Lord Vader

Użytkownik

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

Podstawą żeby nie mieć najazdów to spora obrona (by się nie opłacało kolesiom cię atakować) i nie wychylać się z zbyt dużą flotą. Moja obrona nie jest jeszcze taka duża ale jak prosiłem kolesia z 4 miejsca  żeby zjechał mi 60 OW i 20 pancków dla próby moonowej to powiedział że mu się nie opłaca bo mam za dużą obronę i za dużo straci. A mam 3100 WR, 1400 LDL, 130 CDL, 200 DJ, 165 DG i 72 WP. Więc widzicie że nie jest to wielka obrona a mimo to zniechęca. Co nie znaczy że nie znajdzie się koleś któremu będzie sie opłacało mnie pojechać. Jak chcecie mieć flotę to obowiązkowy moon. Tak samo mi powiedział ten koleś z 4 miejsca.


Co do limitu to proponuję tak jak napisał POLAND FORCE tyle że z jednym zastrzeżeniem. Że brak limitu na flotę gdy ma się przynajmniej 1moon dla każdej rangi (ewentualnie od defiant czy akira). Ponieważ i tak nie da się za szybko tego moona dorobić. Trzeba być szczęściarzem.

Ostatnio edytowany przez Lord Vader (2008-09-10 14:59:32)

Offline

 

#8 2008-09-10 22:41:23

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

Niezapominaj otym ze koles jak ma troj-tech na poziomie np 15 mało robi sobi z obrony nawet takiej jak masz wlasne tych na poziomie np 6.

Ale niepopadajcie w samozachwyt.
jesli przy takiej obronie zostawicie na po 100 owiec pancer i niszczarek to zdejma je wam bankowo a juz niedaj bog jak jeszcze surke w sporej ilosci tam bedzie. MOGIŁA.

Lord Vader uył tu odpowiedniego słowa zniechecac bo do tego słoży obrona i tylko do tego.

pozdrawiam


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#9 2008-11-30 13:29:41

Tortuffe

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: LIMITY FLOTY DLA RANG

to są jakies bezsensu zakazy

zakaz rowijania napedu zakaz budowania floty przeciez kazdy gra na swoim koncie i raczej nie mozna nikomu tego zakazac ktos chce isc we flote to niech idzie zezłomuja go to ma pecha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plNajlepsze meble ogrodowe na działkę Neutrogena opinie Kolektury lotto