• Index
  •  » tajne
  •  » MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

#1 2008-04-17 16:05:35

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Witam

Mam propozycje którą chciełbym przedstawić pod względem obrony i foloty
tak więc:
Proponuje zeby wszyscy grasze w randze Akira lub w tej kategori punktowej miali conajmniej 2 planety z silną w celu spokojnego zbierana surowów na badania i inne cele.W skład tej obrony powinno wchodzić przykładowo
-800 W.R.
-800  L.D.L.
-200 C.D.L
-200 D.J.
-100 D.G.
-50 W.P.

Przyczym  flota moze byc w dowolnej ilość

Dla  graczy w randze Galaxy lub w tej kategori punktowej powinni położyć luż więwkrzy nacisk na flote w celu zapewnieniu obrony słabszym grczy w ilości:
-30-40 niszczycieli lib więcej
-60-90+ pancerników
-150+ okrętów wojejnnych
-60-90+ bombowców
Taka flota kilku graczy powinna zapewnić bezpieczeństwo inny i zniechęcać możliwością kontrataku.

Prosze o opinie w tej mierze i ocenienie jej pod względem praktycznym i mozliwości jej wykonania

POZDRAWIAM


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#2 2008-04-17 21:30:13

ZORG

Gość

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Przedstawiona propozycja według mnie jest trudna do zrealizowania.  Mozliwa lecz pochlonie sporo czasu, tzn jest to naklad duzych zasobów surowców i wielu graczy moze miec z tym problem, aczkolwiek jest to projekt który da nam stabilnosc i sile aby moc prowadzic skuteczna obrone z ewentualnymi najeźdźcami.  Popieram, ale jak wspomniałem troche to potrwa, ja sam nie moge np. poszczycic sie taka silo w tej chwili.

    pozdrawiam ZORG.

 

#3 2008-04-17 22:40:01

AlBiN

Gość

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Jak się ma 2 planety to ciężko na każdej z niej mieć po 800 WR. Jescze na początek gry jak nikt nie wie jakie planety zasiedlać ani jak to rbić  to różnie może wyjść.
To długo starasznie trwa , aby to zbudować odpowiednią obronę. Ale wydaje mi się , że jeśli będziemy rozbudowywać obronę i robić FSA to napewno nas nikt nie ruszy.
Grunt to FS.

PzDr  AlBiN

 

#4 2008-04-19 17:28:24

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

dlatego proponuje zeby takie rozwiązanie było od minimum 25000pkt bo i tak od tego poziomu trzeba już kłaści duży naciska na badania a to równa sie gromadzenie surowców a to pociąga ryzyko na atak tyle że ten atak musi byc opłacalny a trudno zeby był jak masie 50 plazm i kilka kilo innych dział

A z dwóch planet mozna szybciej uzyskać odpowiednią ilość surki niz z jednej  to pozatym tylko propozycja ja tak właśnie robie

pozdrawiam


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#5 2008-05-08 17:31:05

yogi50

Administrator

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

jeżeli bedziecie miec taką obrone i nie bedziecie zbytnio zostawiać floty i surowców to was nawes skanowac nie będą

Wyrzutnia rakiet (wybudowano 2.283)
Lekkie działo laserowe (wybudowano 800)
Ciężkie działo laserowe (wybudowano 400)
Działo Gaussa (wybudowano 200)
Działo jonowe (wybudowano 100)   
Wyrzutnia plazmy (wybudowano 50)

oczywiście to tylko obrona ale fs i brak floty na planecie to oczywiste ze tego ma nie być


zaczynamy zabawe

Offline

 

#6 2008-05-10 18:08:04

konfederat

Gość

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

ja mam 13 tys pkt i ani jednej WR. bo właściwie... po co mieć obronę? flote wysyłam razem z surowcami na FS i nawet jak mnie ktoś zaatakuje to się zbytnio nie martwię bo mam do stracenia tylko to co kopalnie naprodukowały między czasie. będąc mniej więcej na tym poziomie co napisałem zawsze znajdzie się ktoś silniejszy ode mnie i zmiecie mi całą obronę w pył (już to przerabiałem).

 

#7 2008-05-11 10:54:24

yogi50

Administrator

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

też można tak grać
ale pomyśl można wyliczyć co do sekundy kiedy twoja flota wraca na planete
jak nie masz obrony to jesteś łatwiejszym celem i miej traci sie surowców czyli deuteru do rozwalenia ciebie a tak jak masz obrone to taki jeden z drugim sie zastanowi czy mu sie opłaca na ciebie lecieć w każdym bedz razie jak nie masz obrony to musisz być na czas przy kompie, a po drugie jesteś łatwiejszym celem do ataku bo mniej surowców sie na ciebie traci a po 3 jak stracisz flote to nie wiem czy bedzie ci sie chciało grać dalej
pozdrawiam


zaczynamy zabawe

Offline

 

#8 2008-05-12 16:34:42

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Yogi ma racje  a pozatym jak dojdziesz do takiego etapu w grze ze będzies musiał gromadzić surowce ze -3 dni zeby wybudowac kopalnie to co zrobisz? zbudujesz kilkaset D.T. i bedziesz je tak wozic z planety naplanete?
To cie wreście upolują chćby na złom z transportowców a w bonusie dostaą surka jaka wozisz nimi.
I cała ta robota na marne wiem co mówie bo tak sam robiłem i takie baty dostałem ze moon mi sie pojawił


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#9 2008-05-12 17:32:29

yogi50

Administrator

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

ale pamietaj że to ty ustalasz strategie gry a nie sojusznicy to ty masz sie dobrze bawic bo oto tu chodzi


zaczynamy zabawe

Offline

 

#10 2008-05-17 17:19:56

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

ładnie ładnie

tylko nie przesadz niewiem czy wiesz ale jest spora grupa graczy których hobbi to kompleta demolka silnej obrony ta."bunkrów"

potrafią oni spędzić całą noc na waleniu w taki bunkier rakietami a potem atakiem łonczonym dobić

polecem starcie tytanów przejżeć

pozdrawia


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#11 2008-05-18 19:11:30

yogi50

Administrator

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

fajnie że temat sie rozwija ale mam rade nie pokazujcie jaką macie obrone bo  to przesada wiem że ona sie zmienia ale poco wrogowi ułatwiać robote


zaczynamy zabawe

Offline

 

#12 2008-05-24 21:23:01

Jack92

Gość

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Zgadzam sie! Od dzis zaczne budowac jednostki obronne.

 

#13 2008-08-31 00:13:48

radek_44

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Panowie ja mam troche z obrony i troszke z ataku ale raczej jestem nastawiony obronnie , ale moj błąd jest taki ze mam zabezpieczona tylko planete matke a reszta planet nie ma nawet 10 W.R. wiec żal jest ze mnie dobry . Wiem ze mam szczescie bo by mnie mogli tak farmic caly czas ale ja jestem genialny... Po za planeta matka wszystkie planety maja przysobie okolo 10 D.T. tyle mi wystarcza zeby codziennie trensportowac z nich cala surke. Mam tylko mamy problem 2 planety sa za daleko i lece nawet 9 godzin ale to nic . 4 Planety dolatuja z róznica 15 sekund od siebie czyli sa blisko siebie i kontakt z nimi mam dobry. Mam tez jedna planete co jest zabudowana ale szkoda mi ja usuwac bo ciagle mi daje surowce

Offline

 

#14 2008-09-01 00:08:31

POLAND FORCE

Administrator

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

To tyczy sie wszytkich.
Musicie zunifikowac planety pod kazdym wzgladem. Od eco po obrone. Jeśli tak zrobicie to szybko przestana was skonowac jak zobacza że np macie po 1K W.R. L.D.L. 400 C.D.L. i D.J 100-150 D.G. i ze 40 Plazm
Taka obrona pozwoli wam spokojnie zebrac na planecie okolo 1 KK surowki tylko nieprzeginajcie

POZDRAWIAM


[img]http://www.startrek.pl/res/images/galleries/008/23.jpg[/img]

Offline

 

#15 2008-11-15 19:05:39

Mort

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Ja robie mixa: obrone w miarę i do tego jakaś mała flota (~10 owow 20 krązków, parę bombowcow ), jak narazie nawet skanują rzadko, staram sie tak rozwijac wszędzie, tak ze jak mam cos wiekszego na oku to łacze floty (związek)  i jazda.  A jak nawet mnie ktos pojedzie to licze na to ze wkoncu moona dostanę

Offline

 
  • Index
  •  » tajne
  •  » MOŻLIWOŚCI OFENSEWYNE I DEFENSYWANE DLA POSZCZEGÓLNYCH RANG

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plNajlepsze meble ogrodowe na działkę Neutrogena opinie Kolektury lotto